Gratis

Agent servicii client-Transport intern

Aquila Part Prod Com SA

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea legislatiei in domeniul transportului de marfa
  • Cunoasterea pietei de transport marfa
  • Foarte bune abilitati de organizare, planificare si comunicare
  • Atitudine pozitiva, orientata pe identificarea de solutii, flexibilitate,
  • viteza de reactie in luarea deciziilor
  • Cunostinte avansate in MS Office
  • Orientare catre client
  • Abilitati de vanzare si negociere
  • Seriozitate
  • Spirit de echipa

Descrierea jobului

  • Monitorizarea zilnica a statusului comenzilor de transport aflate in executie
  • Actualizeaza zilnic rapoartele cu informatiile din teren
  • Inregistreaza / administreaza informatiile in rapoartele KPI’s
  • Actualizeaza in sistemul informatic TMS datele din activitatea operationala a soferilor
  • Raporteaza catre clienti deviatiile inregistrate in desfasurarea proiectelor de transport
  • Transmite soferilor solutia de urmat pentru solutionarea deviatiilor
  • Intocmeste rapoartele KPI’s

Oferta, beneficii:
  • contract individual de munca pe durata determinata
  • salariu motivant corespunzator programului si activitatii prestate
  • bonusuri de performanta
  • tichete de masa
  • abonament medical de preventie si profilaxie la clinica Medlife
  • zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca
  • laptop
  • telefon serviciu
  • posibilitate de dezvoltare intr-o companie nationala de top

AQUILA opereaza in Romania si Republica Moldova, oferind servicii integrate de distribuție, logistica si transport. Compania noastra livreaza o gama diversificata de produse de larg consum catre peste 72.000 de puncte de desfacere, acoperind mai mult de 90% din piața de retail. Portofoliul nostru include peste 10.000 de produse, de la marci proprii precum Gradena, LaMasa si Yachtis, pana la marci internaționale recunoscute in domenii precum cel al produselor de ingrijire personala, alimente, bauturi.
In calitate de lider responsabil, AQUILA demonstreaza un angajament ferm pentru sustenabilitate si responsabilitate sociala, incorporand practici eficiente de mediu si sociale in toate activitațile noastre. Angajamentul nostru subliniaza dedicarea continua de a asigura un mediu de lucru etic si incluziv,in care fiecare membru al echipei este apreciat si incurajat sa contribuie la succesul durabil al companiei.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024