Gratis

AGENT DISTRIBUTIE

BLACK STAR DISTRIBUTION SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Va rog a plica numai cei care au experienta un vanzari HORECA
- BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, ORGANIZARE SI PLANIFICARE;
- ATITUDINE POZITIVA;
- EXPERIENTA IN DOMENIUL VANZARILOR-
- DEZVOLTAREA BAZEI DE CLIENTI PRIMITE, PRIN CRESTEREA CONSTANTA A NUMARULUI DE CLIENTI NOI, SI A PRODUSELOR AFLATE IN PORTOFOLIUL SOCIETATII NOASTRE.

Descrierea jobului

- PACHET SALARIAL MOTIVANT(SALARIU FIX + COMISION DIN VANZARI)
- MASINA FORD KUGA 2024
- TELEFON SI TABLETA DE SERVICIU

BLACK STAR DISTRIBUTION este o societate romaneasca cu sediul social in Municipiul Pitesti si numeroase puncte de lucru in Albota, Iasi, Deva si TECUCI. Cu o vasta experienta pe piata de profil, societatea noastra furnizeaza servicii si solutii optime in domeniul comercializarii si distributiei de produse alimentare pentru pizzerii, patiserii, fast-food si restaurante. Povestea noastra a inceput inca din anul 2005 si de atunci a crescut constant prin investitie in logistica, insfrastructura si personal. Punem mare pret pe calitatea produselor si ne mandrim cu un portofoliu variat de cliennt care ne-au devenit colobaratori de lunga durata. Societatea noastră s-a dezvoltat permanent, ocupând în acest moment o poziție puternică pe piața de profil. Având un portofoliu foarte bogat de clienți și produse, o echipă tânără și ambițioasă de profesioniști și un parc auto propriu cu autoutilitare dotate la stardardele europene, pregatite pentru livrarea produselor noastre in orice loc din tara sau din afara tarii.

Pe langa depozitul central din Pitesti (Albota), am deschis alte trei depozite noi in Romania (Iasi, Deva si Tecuci), fiecare dintre aceste depozite avand o semi-autonomie fapt care ne permite sa livram in timp util, practic oriunde in Romania, atat en-gros cat si en-detail. Din anul 2005 pana in prezent, societatea noastra s-a dezvoltat permanent, ocupand in acest moment o pozitie puternica pe piata de profil. Succesul companiei a fost asigurat de echipa noastra de profesionisti cu experienta, de produsele de calitate pe care le-am comercializat si nu in ultimul rand de clientii multumiti. Astazi ne prezentam in fata dvs cu un portofoliu de clienti si produse mai bogat ca oricand, cu o echipa de profesionisti cu o experienta de peste 11 ani, cu un parc auto propriu cu autoutilitare dotate la standarde europene si corespunzatoare distributiei de produse congelate, refrigerate, inghetata si lactate, gata sa preluam, cu responsabilitate, orice provocare.
Publicat 13 Apr. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Mai 2024