Gratis

AGENT AUTOMATE DE CAFEA KALDIO

FLEGO COM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Te vrem in echipa Kaldio daca:
• Iubesti cafeaua!
• Esti o persoana matinala.
• Esti o fire comunicativa si iti place sa socializezi.
• Esti organizat si atent la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Alimentezi automatele cu apă si produse;
Igienizezi automatele;
Asiguri calitatea cafelei prin reglarea corecta a rasnitei;
Asiguri funcționarea corespunzatoare a sistemului de plată a aparatului;
Asiguri intervențiile ușoare la solicitările dispecerului sau ale clienților, în maxim 2 ore;
Colectezi și predai zilnic încasările automatelor de cafea;
Asiguri gestionarea mărfurilor, a echipamentelor și a mijlocului de transport din dotare.

Ce iti oferim:
Salariu 3000-5000 lei (dupa perioada de pregatire)
Masina de serviciu;
Program L-V
Telefon;
Echipament de lucru;
Tichete de masa in valoare de minim 300 lei;
Tichete cadou in valoare de 150 de lei pentru ziua ta de nastere;
Oportunitati de evolutie profesionala si crestere financiara in functie de nivelul de calificare si implicare.

Completeaza FORMULARUL DIN ANUNT si primesti un raspuns in 48 ore.
P.S. Experienta nu este necesara.

Viziunea noastra este să servim 1.000.000 de clienti lunar si să devenim lideri regionali pe piata de automate de cafea.

Misiunea noastra este sa aducem zilnic bucurie si zambete pe fata clientilor nostri prin micile placeri ale vietii.

Avem experienta de peste 20 ani in industria cafelei si suntem in plina expansiune.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024