Gratis

Sales Agent/ Agent Vanzari

MR. CHARGE SRL

Candidatul Ideal

VĂ RUGĂM SĂ CITIȚI ȘI SĂ EVALUAȚI ATENT CERINȚELE ȘI JOBUL ȘI SĂ APLICAȚI CU ÎNCREDERE ÎN CAZUL ÎN CARE CORESPUND CU COMPETENȚELE ȘI OBIECTIVELE DVS.

Cerințe:
  • Obligatoriu Permis Cat. B
  • Cunoștințe obligatorii de limbă engleză nivel: mediu-avansat
  • Disponibilitate pentru deplasări în țară
  • Excelente abilități de comunicare și negociere
  • Persoana dinamică, responsabilă, flexibilă, motivată, organizată, sociabilă
  • Experiență obligatorie în activitatea de vânzări
  • Abilități și cunoștințe tehnice de bază pentru prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Capacitatea de a construi și de a menține relații de durată cu clienții
  • Orientat către rezultate și îndeplinirea targetului de vânzari

Descrierea jobului

  • Vânzare, ofertare și negociere cu clienți
  • Promovarea produselor companiei
  • Prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor
  • Menține permanent legătura cu clienții pentru fidelizarea acestora
  • Gestionarea portofoliului de clienți
  • Efectuarea rutei și vizitarea clienților
  • Respectă procedurile de desfașurare a activității
  • Este proactiv în identificarea nevoilor clienților și oferă soluții.

Ce oferim:
  • salariu fix+comisioane;
  • tichete de masă;
  • bonuri cadou de Sărbători;
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • decontarea combustibilului;
  • laptop, telefon;
  • atmosferă de lucru prietenoasă;
  • training profesional pentru cunoașterea procedurilor de lucru.

Notă: Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviuri.

🔋 Mr. Charge este un serviciu de închiriere al bateriilor externe, ce asigură beneficii variate atât pentru utilizatori, cât și pentru locațiile în care se află instalate stațiile de încărcare.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024