Gratis

Administrator Magazin Online

S.C. DENIS SHOES S.R.L.

Candidatul Ideal

Ai sansa sa faci parte din Echipa ANNA CORI, aplica ACUM !

Vei fi colegul nostru, deci te vrem:

- Creativ, cu gandire strategica si viteza de reactie
- Organizat, responsabil si cu spirit de initiativa
- Cu o personalitate puternica si cu atitidine pozitiva
- Bun cunoscator al limbilor romana si engleza, atat scris cat si vorbit
- Cu experienta in domeniu

Descrierea jobului

Cerintele postului pe care ti-l oferim sunt:

- Experienta in content writing si editare materiale foto si social media
- Cunoasterea programelor de editare grafica (ex. Corel Draw, Corel Paint, Photo Shop)
- Cunoasterea platformelor CMS si CMR
- Cunostinte instrumente de analiza a site-urilor (Google Analytics)
- Cunostinte SEO

Ce vei face:

- Vei participa la dezvoltarea si implementarea proiectelor de marketing ce presupun promovarea si consolidarea brand-urilor DENIS si ANNA CORI
- Vei lucra la conceperea materialelor de promovare a produselor si imaginii site-ului si companiei, prin propunerea si asistarea la realizarea grafica a acestora.
- Vei organiza si implementa campaniile promotionale de promovare a produselor noastre
- Vei pregati produsele pentru sedintele foto, vei edita fotografiile pentru a fi incarcate pe site si vei compune descrierile ce contin informatiile tehnice ale produselor
- Vei prezenta si promova produsele atat pe platforma online cat si in showroom
- Vei colabora cu furnizorii diversi si vei monitoriza comenzile date catre acestia
- Vei colaboreaza cu celelate departamente (Creatie, Depozit Produs finit)
- Vei actualiza si dezvolta site-urile web ale companiilor
- Vei administra paginile de social media si vei gestiona mesajele si comentariile primite pe aceste platforme
- Vei partricipa la realizarea materialelor online/offline de marketing (flyere, vouchere, bannere, rooll-ups) in colaborare cu furnizorii nostri externi.
- Vei analiza piata de profil in scopul identificarii celor mai bune oportunitati de promovare.

Cei iti oferim:

Contract pe durata nedeterminata
Salariu fix+ tichete de masa
Reducere la produsele din brandurile Denis si Anna Cori
Mediu modern de lucru, intr-o echipa entuziasta
Posibilitatea de a te dezvoltare profesional intr-o companie cu traditie si in plina expansiune

Aplica la anuntul acesta sau trimite CV-ul tau pe adresa de e-mail hr@denisshoes.com.
Suntem nerabdatori sa te cunoastem!

Infiintata putin dupa anii '90 ca si companie de productie si distributie a pantofilor de calitate sub marca DENIS, compania DENIS s-a dezvoltat continuu. Astazi, cu sediul chiar in inima Sucevei, putin mai jos de Cetatea De Scaun si de statuia ecvestra a voievodului Stefan Cel Mare, DENIS este de departe o casa de moda, cel mai puternic si controversat producator de pantofi , genti si accesorii de nivel premium din Romania. Cu o retea proprie de magazine aflate sub brandurile consacrate DENIS si ANNA CORI aflate in Romania cat si in afara ei, DENIS continua expansiunea .

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024