Gratis

Administrator documentatie pentru Parc de Utilaje

TERRATEST GEOTEHNIC SA

Candidatul Ideal

• Absolvent de studii tehnice sau economice;
• Experiență dovedită în roluri administrative, de preferință legate de gestionarea documentelor si/sau de inventariere;
• Abilități de organizare excepționale cu atenție deosebita la detalii;
• Abilitatea de a lucra autonom și de a gestiona sarcini multiple;
• Competență în utilizarea sistemelor de management al documentelor și a bazelor de date, in mod deosebit utilizare peste nivel mediu a pachetului Office;
• Excelente abilități de comunicare scrisă și verbală.

Descrierea jobului

• Mentinerea si actualizarea inregistrarilor relevante ale tuturor utilajelor si echipamentelor din baza logistica;
• Gestionarea documentelor pentru achiziții și consumabile legate de utilaje;
• Monitorizarea și actualizarea inventarului de utilaje și unelte;
• Pregatirea și depunerea documentației referitoare la reparații și întreținere.
• Coordonarea cu alte departamente pentru a asigura necesarul de echipamente si unelte pe santierele din tara;.
• Intocmirea rapoartelor și prezentărilor legate de starea și utilizarea parcului de utilaje.

Cu peste 50 de ani de existență, Grupul Terratest este lider pe piata din Spania in domeniul fundațiilor speciale, imbunatatirii terenului si problemelor legate de mediul inconjurator.
Fiind deja prezent pe 5 continente America de Nord, America de Sud, Europa, Asia si Africa, Grupul Terratest este in continuă extindere.
Terratest are peste 2000 de angajati si este una dintre putinele companii din lume care acoperă intreaga gamă de lucrări de excavare, forare si imbunatatire a terenului.
Terratest Geotehnic SA este din 2007 subsidiara din Romania a Grupului Terratest.
Raspunderea cu seriozitate si eficienta la cerintele clientilor este obiectivul grupului Terratest, adaptand proiectul acestor cerințe si oferind in acelasi timp soluții alternative eficiente.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024