Gratis

Functionar administrativ- Logistica

Mainfreight SRL

Candidatul Ideal

Daca esti o fire foarte organizata, responsabila, ai spririt de atentie, nu te plictisesti sa lucrezi in fata unui monitor vino in echipa de logistica!

Suntem in cautarea unui nou membru al echipei care sa fie prieten cu Excel-ul si Word-ul (nivel avansat), *SAP- reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Care sunt activitatile tale?
  • Gestionarea intrarilor si iesirilor de marfa in sistemul electronic de gestiune;
  • Raportarea stocului;
  • Intocmirea rapoartelor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁saptamanale/lunare/trimestriale;
  • Intocmirea pontajelor saptamanal/lunar;
  • Organizarea si arhivarea documentelor.
Ce iti oferim in schimbul activitatii tale?
  • Pe langa salariu lunar vei beneficia si de tichete de masa in valoare de 30 lei/zi;
  • Plata orelor suplimentare 200%;
  • Abonament servicii medicale Medlife;
  • Cafea si fructe gratuit;
  • Posibilitatea de a invata si a te dezvolta intr-o echipa tanara dispusa sa ajute;
  • Mediul de lucru intr-o companie multinationala.
Astept CV-ul tau chiar astazi!

Mainfreight is a global logistic service provider with branches in Europe, The Netherlands, Belgium, France, Germany, Romania, Poland. Moreover, Mainfreight works with a world-wide network of high quality partners.

We offer services like: warehousing, value-added services, contract manufacturing, co-packing, return logistics, customer service centres, transport, European forwarding and global Air & Ocean freight.

Our services are based upon a close cooperation with our customers. Only this way we can make your logistics work.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024