Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Zugravi / Rigipsari - FRANTA

5 posturi

Candidatul ideal

-Experienta in tara si/sau in strainatate in constructii de cladiri civile si industriale (zugraveli, placari rigips, amenajari interioare, finisaje)
-Cunoasterea normelor tehnice specifice si citirea unui plan.
-Comportament civilizat, punctualitate si seriozitate;
-Respectarea programului de lucru si a sarcinilor profesionale.

Descrierea jobului

Locuri de munca in Franta pentru zugravi si rigipsari pe santiere civile si industriale.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Contracte de munca pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- Salariul net 1600 Euro / luna (bani in mana);
- Program 8 ore/zi, de luni pana vineri;
- Orele suplimentare sunt platite in conformitate cu legislatia franceza;
- Cazare asigurata gratuit de angajator, inclusiv utilitatile;
- Transport asigurat de firma noastra din Romania in Franta si retur;
- Asigurare medicala Generali - gratuit.

ANGAJARE IMEDIATA!

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE!

IAE Interim este o companie acreditata de Ministerul Muncii, specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate.
Pentru a putea participa la preselectie, va rugam sa trimiteti aplicatia dumneavoastra pe ejobs sau CV direct la adresa de email: contact@interimeurope.ro
Telefon de contact: 0745303599

Zugravi / Rigipsari - FRANTA  -  S.C. IAE INTERIM S.R.L.