Publicat 02 Mai 2019 | Reactualizat 20 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Zugravi pentru Germania - plecare imediata

1 post

Candidatul ideal

PLECARE IMEDIATA

Căutam pentru clienții noștri din sudul Germaniei (Baden-Württemberg, Bayern, Hessen)

Zugravi/Vopsitori de la 13,50 Eur brut/oră + diurnă de la 6 Eur net/oră (intre 2300 - 2500 Eur net/luna)

Condiții de top + contract nedeterminat + spor pentru ore suplimentare + primă pentru Crăciun și concediu + avans + bonus pentru recomandarea altor colegi.

Descrierea jobului

Cerințe:

  • limba germană la nivel de comunicare (A2-B1)
  • pregătire profesională ca și zugrav/vopsitor sau pregătire profesională asemănătoare
  • experiență profesională în domeniu
  • conduită profesională și sigură în fața clientului
  • disponibilitate de a călători
  • permis B și mașină personală – constituie avantaj

Vă oferim:
  • un salariu brut peste medie incepând cu 13.50 eur/oră
  • o diurnă pentru fiecare oră de lucru incepând cu 6 eur net/oră
  • plata orelor suplimentare
  • plata avansurilor săptămânale
  • un contract de muncă pe durată nedeterminată
  • proiecte pe termen lung cu clienți renumiți, cu opțiunea de angajare permanentă
  • organizarea cazării pentru dvs.
  • consiliere personală de către echipa noastră dedicată

Domeniul dvs. de responsabilități include:
  • zugrăvire interioară și exterioară
  • lucrări de lăcuire
  • lucrări de tapetare
  • lucrări de șpăcluire
  • lucrări de tencuire
  • lucrări de montare a pardoselilor (laminat, covor, parchet)

Ca o agenție familială de servicii HR grupul Pracht & Pracht conectează în mod optim oameni și întreprinzători.

Suntem partenerul dvs. inovator și de încredere pentru concepte de servicii personale efective și personalizate.

Persoana dvs. de contact:
Iulia Pekni
iulia.pekni@pracht-personal.de
​Telefon: +49 714 168 89 581; 0765 774 765

Zugravi pentru Germania - plecare imediata  -  Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH