Publicat 04 Iul 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 03 Aug 2019

ZUGRAVI - OLANDA

15 posturi

Candidatul ideal

Experienta profesionala in domeniu.
Cunostinte de limba engleza sau germana nivel conversational.
Abilitatea de a lucra atat in echipa cat si pe cont propriu.
Detinerea permisului de conducere si deplasarea cu autoturism personal reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Asigurare medicală.
Cazare asigurata.
Contract de munca semnat si declarat in Olanda, 40 ore de munca/saptamana.
Posibilitatea orelor suplimentare la majoritatea proiectelor.
Impozitele la stat plătite (social, pensie etc.)
Persoană de contact vorbitoare de limba romana si olandeza în Olanda.
Salariul platit saptamanal.

Suntem o agenție de ocupare a forței de muncă, specializată în recrutarea muncitorilor in domeniul construcțiilor. Specialitatea agentiei noastre este, in general, in domeniul acoperișurilor. Avem angajatori în toată Olanda și avem de lucru întregul an pentru urmatoarele profesii: montatori acoperișuri, dulgheri/tamplari, zidari, zugravi/vopsitori, asamblaj/montaj fatade, usi si geamuri.

ZUGRAVI - OLANDA  -  Worxx Personeelsdiensten B.V.