Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 25 Ian 2019 | Expiră 26 Ian 2019

WEDDING PLANNER

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

WEDDING PLANNER - concurs cu premiu in valoare de 25.000 de euro

Modelul de business al lui Donald Trump preluat de catre o prestigioasa firma din Romania.

Candidatul care va castiga concursul primeste automat un premiu in valoare de 25.000 de euro si un job platit lunar cu peste 1.000 de euro in domeniul evenimentelor.

In anul 2004 Donald Trump lansa reality-show-ul “The Apprentice” (Ucenicul) difuzat deja pret de 15 sezoane pe canalul NBC.

Emisiunea a ajuns curand in topul audientelor din intreaga lume, oferind acces spectatorilor in companiile puternicului Donald Trump si a modului sau inedit de a-si selecta oamenii de top.

Astazi, agentia Bon Mariage, cea mai mare firma din domeniul evenimentelor din Romania, preia modelul si il lanseaza in Romania incepand de la 1 februarie 2019.

De retinut: experienta pentru jobul anuntat NU este necesara, oricine putand sa o ia de la zero pentru un astfel de job.

Singurele atu-uri vor fi: pasiunea, rezistenta la stres, anduranta, lucrul in echipa si dorinta puternica de a ocupa un job ravnit.

In timpul concursului, candidatii vor avea sarcini precise precum:

Implicarea in organizarea celor mai importante targuri din tara, precum

  • Targul National de Nunti al Romaniei Mariage Fest
  • Salonul Imobiliar Bucuresti
  • Targul de Vinuri
  • Cel mai important eveniment de Street Food
  • Luxury Fair
  • Coordonarea efectiva a unor nunti in cele mai cautate locatii din Bucuresti si imprejurimi;
  • Planificarea evenimentelor de tip corporate;
  • Task-uri in domenii conexe nuntilor, precum: aranjamente florale, rochii de mireasa, bijuterii, etc.

In plus, castigatorul dintre cei 12 va primi automat:

  • premiul de 25.000 de euro
  • un job platit lunar cu peste 1.000 de euro
  • ocuparea pozitiei de Senior Wedding Planner
  • in fiecare luna, toti candidatii ramasi in concurs primesc de asemenea premii

Toate acestea vin la pachet si cu:

  • notorietate
  • ocuparea unei pozitii de top cei mai buni orgnizatori de evenimente din tara

Expirat
WEDDING PLANNER  -  K-EVENT SOLUTION