Webmaster (Vanzator magazin online)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2300 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana energica, punctuala, cu spirit de echipa pentru magazin online in functia de operator si consultant vanzari magazin online.

Descrierea jobului

Descrierea postului
 Administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
 Pregatirea coletelor pentru expeditie si emiterea facturilor si a awb-urilor
 Comunicarea cu clientii magazinului;
 Oferirea de consultanta de specialitate clientilor firmei pentru toata gama de produse comercializata;
 Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati;
 Verificarea informatiilor postate pe site;
 Administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;
 Introducerea produselor in platforma EMAG.

Cerinte:
 Cunostinte operare calculator, Word, Excel
 Experienta anterioara in domeniu constituie avantaj
Program de lucru 8h, luni-vineri
Locatie: Ilfov, Voluntari ( langa flora smart expo)
Asteptam cv-urile la adresa de e-mail contact@hayati.ro
Pentru orice informatii nu ezita sa ne contactezi.
Asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra!

Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos