de ani Fără Frică...

Publicat 16 Nov 2006 | Reactualizat 17 Dec 2006 | Expiră 17 Dec 2006

WEB MASTER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Foarte bune cunostiinte: 3D Studio Maxx, Adobe Ilustrator, Corel Draw, Photoshop, Flash, limbaj HTML, Java script.
- Creativitate, initiativa, atentie pentru detalii
- Capacitate de comunicare si integrare in echipa.

Descrierea jobului

- Va avea oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara.
- Pachet salarial atractiv.

BRANDSTORY este prima companie sibiana de branding, care si-a inceput activitatea la data de 10 februarie 2006 si care si-a impus prin stilul creat in echipa Concept Advertiseing un stil usor de apreciat dorita imaginii create. Brandstory dezvolta astfel imaginatia unui nume de impact, ii genereaza intelepciunea numelui si-l promoveaza pe piata. Brandingul este un proces indelungat care necesita multa sarguinta. Prin urmare, Brandstory ofera si finalitatea lucrarilor sale, prin producatorul exclusiv Concept Advertiseing.

Expirat
WEB MASTER  -  S.C. BRANDSTORY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles