de ani Fără Frică...

Publicat 03 Aug 2005 | Expiră 03 Sep 2005

Web Developper

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student, elev, tanar fara experienta majora in campul muncii.
Dornic sa invete, sa lucreze intrun mediu activ.

Descrierea jobului

Sunt necesare:
- Web development: HTML, FLASH, , MySQL,PHP,...
- Cunostinte genereale despre dezvoltare web

Constituie un avantaj:
- Portofoliu de lucrari care sa dovedeasca niveul vostru.
-Cunostinte de Photoshop, Corel Draw

Expirat
Web Developper  -  Filip Net SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles