Web Developer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Printre skills-urile pe care le căutăm la tine se numără:

Server-side tech:
- MySQL
- MSSQL
- C#
- VBScript
- Razor
- MVC 5 sau Core 2

Client-side tech:
- HTML, CSS, SVG
- JavaScript
- jQuery
- Vue.js (pretty nice-to-have)

Tools:
- Visual Studio 2015+
- SQLyog, Workbench, SSMS
- Git / BitBucket

Dacă bifezi cel puțin una dintre cele de mai sus și mai ai și puțină experiență în câmpul muncii, așteptăm CV-ul tău.

Descrierea jobului

Bilete.ro își mărește constant echipa și caută colegi cu care să obțină performanțe wow!

Avem un nou post liber! De data asta în departamentul IT. Așadar, căutăm un Web Developer care lucrează în ASP.NET (C#) și ASP Classic (VBScript)!

Jobul vine împreună cu o experiența extraordinară în ceea ce înseamnă organizarea de evenimente și, mai ales, participarea la evenimente. Plus training-uri. În funcție de performanțele obținute, pachetul salarial poate primi periodic câte o mărire notabilă.

Avem o piață extrem de dinamică, unde curioșii aplecați către experimentare și învățare continuă au tot timpul de câștigat! Suntem siguri că-ți va plăcea în echipa noastră pentru că plictiseala nu este parte din rutină! De fapt... nu prea avem nici rutină.

Bilete.ro este una dintre primele companii de profil cu capital integral romănesc. Suntem de 14 ani pe piaţa şi principala noastră preocupare este să oferim servicii de calitate care să vină în întămpinarea nevoilor organizatorilor de evenimente şi ale publicului acestora.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022