de ani Fără Frică...

Publicat 09 Nov 2007 | Reactualizat 09 Dec 2007 | Expiră 09 Nov 2007

Web developer - PHP, MySQL, HTML , Java Script, CSS

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de HTML, Javascript, CSS, PHP, MYSQL
- Engleza
- Atentie la detalii
- Seriozitate
- Ambitie

Descrierea jobului

Responsabilitati/cerinte:
-Realizarea codului HTML pe baza layoutului .psd, adaugarea efectelor JavaScript si CSS.
-Programare Site - PHP & MySQL
-Implementarea functionalitatilor php si mysql, css si javascript.
-adaugare continutului si finalizarea sitului.

Salariul variaza intre 200 si 300 Euro pentru primele 6 luni, apoi acesta creste in functie de evolutia fiecaruia.
Separat de salariul fix exista bonificatii pentru realizarea in timp a proeictelor.

Firma de web design este o companie ce are drept obiect de activitate crearea de solutii web si web design pentru clienti din USA, UK, Grecia, Australia si Romania.

Avem o experienta de peste 5 ani in domeniul nostru si iar proiectele realizate de noi ne reprezinta intru totul: www.centralpark.com, www.starfoods.ro, www.marioplaza.eu, www.autoklass.ro.
Intra pe www.kennomedia.ro sa vezi cine suntem, ce nivel profesional oferim clientilor nostri si ce realizari avem in domeniul nostru.

Expirat
Web developer - PHP, MySQL, HTML , Java Script, CSS  -  KennoMedia.com

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles