de ani Fără Frică...

Publicat 24 Sep 2008 | Reactualizat 23 Oct 2008 | Expiră 25 Oct 2008

Web Designer / Web Developer

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- cunostinte foarte bune de Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator
- cunostinte bune de CSS, HTML, PHP, MYSQL
- experienta medie in lucrul cu Macromedia Fireworks, Macromedia Flash, Macromedia Dreamweaver

Candidatul ideal trebuie:
- sa fie foarte atent la detalii
- sa aiba idei creative
- sa aiba dorinta de a face ceva mai bun ca altii
- sa aiba spirit de initiativa

Descrierea jobului

Constituie un avantaj:
- experienta
- cunostinte de Ruby on Rails

Design19 este o agentie de web design, parte integranta dintr-o agentie de publicitate full service, ce acorda servicii variate de web design, grafica, optimizare, magazine online, flash multimedia, promovare. Avem colaborari cu firme mari din Romania si din afara tarii.

Expirat
Web Designer / Web Developer  -  Design 19

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles