Gratis

Warehouse Manager - Makeup Shop

Makeup Shop SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Persoană organizată, cu abilităţi de coordonare şi planificare, aptitudini de comunicare;
- Experiență relevantă intr-o pozitie similară, minim 1 an;
- Capacitatea de coordonare a echipei ;
- Cunostinte de operare PC;
- Atitudine deschisă și pozitivă, orientare spre rezultate;

Descrierea jobului

Ca manager de depozit, veți fi responsabil pentru gestionarea operațiunilor de recepție, depozitare, distribuție prin buna derulare a activității depozitului și coordonarea echipei.

Responsabilități principale:
- Organizează, coordonează, controlează şi planifică activitatea depozitului;
- Participa la activităţile de recepţie, depozitare, colectare, verificare şi livrare a produselor ;
- Inregistrează, cerceteaza şi soluţionează probelemele care apar;
- Organizează şi coordoonează activităţile de verificare a stocului, inventare;
- Se asigură că produsele manipulate sunt depozitate corespunzător ;
- Se informează continuu şi imbunatateste modul de lucru ;
- Gestionarea echipei
- Elaborează rapoarte și statistici periodice pe o bază zilnică, săptămânală și lunară;

MAKEUP SHOP S.R.L. – Importă si distribuie produse cosmetice pentru machiaj. In momentul de faţă Makeup Shop SRL este importator si distribuitor exclusiv in Romania pentru următoarele branduri:

TheBalm, Ofra Cosmetics, Boys'n Berries, Sleek Makeup, Milani, Makeup Revolution, BPerfect, Innisfree, Lioele, Missha, Cosrx etc.

Tot compania Makeup Shop SRL operează si primul magazin de retail al grupului deschis in Iulius Mall Iasi.

Operează cel mai mare magazin online de produse cosmetice pentru machiaj din România cu un trafic lunar de peste vizitatori unici si un număr total de pestede comenzi procesate din 2012 si pana in prezent.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024