Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Vopsitor Industrial in Olanda

7 posturi

Candidatul ideal

Eastmen Human Resources cauta spre angajare in Olanda vopsitori industriali, cu disponibilitate de a incepe lucrul în scurt timp. Alaturati-va acum echipei noastre si incepeti un nou viitor in Olanda!

Se lucreaza in cadrul unei companii olandeze care are ca obiect de activitate constructia de tancuri / nave noi inclusiv submarine, cu standarde de calitate ridicate.

Cerinte:

-Experienta ca vopsitor industrail macar minim 6 luni de zile
-Experienta in a vopsi cu pistol si uneori in locuri stramte
-Limba engleza la nivel conversational constituie un avantaj
-Avantaj: permis de conducere cat. B
-Disponibilitate pentru examenul VCA (Protectia muncii) in Olanda - fara costuri pentru Dvs, suportat de Eastmen

Descrierea jobului

Oferta noastra:

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistenta in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport, va duc la primarie pentru inregistrare si la cazare
- Cazare avantajoasa cu camera proprie, internet si toate utilitatile necesare
- Asigurare medicala avantajoasa in Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat
- Eastmen fiind de 12 ani pe piata olandeza, ofera salarii decente, reale si negociabile in functie de disponibilitatea si experienta fiecaruia
- Salarii saptamanale, in Euro, prin transfer bancar, in fiecare zi de Joi a saptamanii
- Bani de km oferiti: tot ce e peste 10 km se calculeaza cu 0,19 euro/km, si se plateste pentru cate zile se lucreaza pe saptamana.
- In caz de nevoie la client, se plateste si examenul VCA de securitate a muncii
- Pentru cei ce lucreaza o perioada indelungata de timp, eastmen plateste autorizatii si cerificari profesionale
- Pentru recomandari de cunostinte, prieteni, colegi de lucru, care vin sa munceasca la Eastmen, dupa cele 3 saptamani lucrate, oferim o suma de 150 Euro net extra in salariu de baza.
- Pentru cei care nu necesita cazare oferita de noi, Eastmen ofera pe langa salariul net, o suma neta de 140 Euro / saptamana - ajutor de casa proprie. Aceasta suma o oferim si in cazul in care persoanele locuiesc in casa noastra la inceput, si se muta pe parcurs la adresa personala. Atat timp cat se locuieste in cazarea Eastmen insa, nu se scade nici o suma pe cazare din salariul net negociat.

Aplicati ACUM si faceti parte din echipa noastra! work@eastmen.eu

ATENTIE! Nu percem comision si nici un fel de taxa de incepere

Aplicati acum!

www.eastmen.ro

Eastmen (cu atestat NBBU/ NEN 4400 / VCU), existand deja de peste 12 ani pe piata, este o companie olandeza care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic calificat), în Olanda. Recrutam, selectam si angajam lucrători calificați pentru partenerii si clientii nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Romania si Budapesta. | Detalii: www.eastmen.ro | Email: work@eastmen.eu

Alaturati-va si Dvs acum, echipei noastre, in Olanda!

Vopsitor Industrial in Olanda  -  Eastmen Human Resources B.V.