Publicat 01 Nov 2018 | Reactualizat 08 Nov 2018 | Expiră 01 Dec 2018

Vopsitor in Voluntari

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în Productie, Specialisti / Tehnicieni

Candidatul ideal

1. Indemanare si atentie la detalii
2. Abilitati de lucru în echipa
3.Studii medii sau scoala profesionala in meseria de vopsitor industrial/ Calificare de vopsitor - atestat vopsitor - avantaj pe pozitie ca si calificat/ specialist;
4. Sa detina cunostinte cu privire la : manuirea corecta a oricarui tip de aparat sau instalatie de vopsire, modul de preparare si dozare al vopselelor.
5.Cunostinte de baza vopsitorie industriala;
6. Experienta ca si vopsitor minim 6 luni ( sa cunoasca procedurile)

Descrierea jobului

1.Realizeaza lucrari de vopsitorie prin acoperirea suprafetelor simple sau complexe din metal, lemn, plastic sau fibra de sticla cu diverse lacuri sau vopsele prin diferite metode.
2.Realizarea lucrarilor de reparatie, vopsitorie solicitate
3.Utilizarea si intretinerea in stare buna a sculelor si dispozitivelor speciale.
4.Pregateste materialele de vopsire
5.Efectueaza lucrarile de vopsire si de retusuri
6.Aplica tratamente specifice pentru uscarea mai rapida a materialelor de vopsire sau imbunatatirea calitatii stratului final

Companie de productie pt decoruri, btl, display si POSM, lucram la nivelul maxim de calitate pentru importante companii multinationale din tara si strainatate.
www.trusteam.ro

Vopsitor in Voluntari  -  TRUSTEAM