Gratis

Visual Merchandiser - Tom Tailor - Vivo si Iulius Mall Cluj

Tom Tailor Retail Ro SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

ABILITĂŢI ŞI INTERESE:
- Bune abilitati de comunicare si relationare,
- Experienta in fashion retail,
- Simt estetic si practic dezvoltat,
- Abilitati creative,
- Tinuta si prezenta agreabile, amabil, atitudine pozitiva si proactiva,
- Atentie distributiva si atentie pentru detalii,
- Capacitatea de a rezolva probleme, sarcini multiple si de a respecta termene limita,
- Dorinta si capacitate de a invata,

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- Aranjarea produselor din magazin si din vitrina, conform standardelor de imagine impuse, precum si regulilor indicate ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de companie,
- Implementarea corecta si la timp a standardelor si instructiunilor de VM,
- Stabileste training-uri( sedinte) periodice cu toti colegii din magazin pentru a puncta schimbarile ce vor fi implementate potrivit instructiunilor primite
- Sprijinirea colegilor din magazin pentru atingerea obiectivelor,
- Respectarea regulamentelor, procedurilor, politicilor si instructiunilor de lucru,
- Disponibilitate deplasari pentru deschideri noi de magazine,

BENEFICII :
- Training intensiv de VM,
- Pachet salarial competitiv,
- Bonus din vanzari,
- Dezvoltare profesionala si personala,

TOM TAILOR GROUP este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. Astăzi avem în peste 35 de țări mai mult de 1.300 de magazine în care lucrează 6.500 de angajați. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024