de ani Fără Frică...

Publicat 29 Mai 2007 | Reactualizat 27 Iun 2007 | Expiră 29 Iun 2007

Visual Merchandiser, Decorator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Abilitati desen
* Simt estetic, perspectiva
* Experienta in decorarea magazinelor

Descrierea jobului

* Planifica si implementeaza expunerea produselor conform activitatilor magazinului si actiunilor comerciale
* Prezentarea vizuala a produselor conform standardelor agreate de companie

Descrierea companiei

IKEA ROMANIA
Noi nu vrem doar sa completam pozitiile, vrem sa fim parteneri cu angajatii; vrem sa recrutam persoane care sa impartaseasca valorile noastre: apropiere, eficienta, responsabilitate, simplitate si respect.
Este nevoie de inspiratie pentru a crea o idee de afaceri de succes. Este nevoie de oameni pentru a face ca inspiratia sa devina realitate. Poti fi tu unul din acesti oameni!

Expirat
Visual Merchandiser, Decorator  -  MOARO TRADING SRL - IKEA Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles