Gratis

VIP Account Manager

NOBLEPIAGIO

Candidatul Ideal

Căutăm un Manager Clienți VIP dinamic și orientat spre servicii de excepție pentru a se alătura echipei noastre la Las Vegas Online. Acest rol esențial presupune gestionarea relațiilor cu cei mai valoroși clienți ai noștri și asigurarea unei experiențe personalizate și de înaltă calitate.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în gestionarea clienților VIP, preferabil în industria jocurilor de noroc sau a ospitalității;
  • Excelente abilități de comunicare și interpersonale, cu capacitatea de a construi relații durabile și valoroase;
  • Înțelegere profundă a nevoilor și așteptărilor clienților VIP;
  • Capacitatea de a oferi soluții personalizate și inovative pentru a îmbunătăți satisfacția clienților;
  • Abilități de organizare și planificare, cu capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini;
  • Disponibilitatea de a lucra flexibil, inclusiv în afara orelor obișnuite de lucru, pentru a răspunde nevoilor clienților VIP.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea portofoliului de clienți VIP și dezvoltarea relațiilor pe termen lung cu aceștia;
  • Organizarea și coordonarea evenimentelor exclusive și personalizate pentru clienții VIP;
  • Monitorizarea activităților de joc ale clienților VIP și oferirea de recomandări și bonusuri personalizate;
  • Asigurarea răspunsului rapid și eficient la solicitările și problemele clienților VIP;
  • Colaborarea cu echipele de marketing și produs pentru a dezvolta oferte specifice pentru segmentul VIP;
  • Menținerea unei înțelegeri detaliate a produselor și serviciilor cazinoului pentru a oferi consultanță și asistență competentă.
Oferim:
  • Un mediu de lucru stimulant și suportiv, cu oportunități ample de avansare;
  • Salariu atractiv, cu bonusuri considerabile bazate pe performanță și satisfacția clienților;
  • Beneficii suplimentare adaptate nevoilor angajaților, inclusiv pachete de sănătate și wellness;
  • Traininguri periodice pentru a rămâne la curent cu cele mai recente tendințe și inovații în industrie.

Vă așteptăm să vă alăturați echipei Las Vegas !

Suntem compania cu cea mai dinamică dezvoltare pe teritoriul României în domeniul jocurilor de noroc si ne propunem să menținem un ritm accelerat de creștere. Obiectivul nostru este acela de a deveni operatorul cu cea mai vastă rețea de locații de pe teritoriul național. Cu peste două decenii de prezență în industria jocurilor de noroc din România, am reușit să aducem esența și entuziasmul specific Las Vegas-ului american mai aproape de clienții noștri prin intermediul a peste 300 de locații deschise în întreaga țară. Ca răspuns la solicitările clienților, ne-am completat oferta de servicii prin lansarea unui cazinou online 100% românesc, care a cunoscut o creștere fulminantă.

Venim în întâmpinarea clienților cu servicii de calitate și cu o ofertă diversificată. Portofoliul nostru include pariuri sportive, jocuri de cazinou și sloturi, pariuri virtuale, poker și multe altele, toate acestea contribuind la recrearea atmosferei autentice a cazinourilor din Las Vegas. Angajamentul nostru față de inovație și excelență este sprijinit de o echipă dedicată și dinamică, compusă din peste 2000 de profesioniști pasionați. Punem accent pe creșterea și dezvoltarea continuă a organizației noastre. Te invităm să te alături echipei noastre!

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024