Publicat 01 Mai 2008 | Expiră 01 Mai 2008

Video Chat

CONFIDENTIAL
10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Varsta minima 18 ani
de preferabil femei(posibil cupluri)
*Cunostinte minime de limba engleza.
*Aspect fizic placut.
*Seriozitate
*Fara inhibitii
- CV cu poza obligatoriu

Descrierea jobului

necesitand disponibilitate
energie
spontaneitate
open mind si lipsa prejudecatilor!

Beneficii,Bonusuri :
-Carte de munca dupa perioada de proba
-Castigurile variaza intre 800-3000$/lunar in functie de seriozitatea modelului , timpul petrecut online , calitatea sesiunilor de video chat , etc
-Cea mai buna grila de salarizare.
-Lucrul intr-un mediu curat si profesional.

Studio profesional , angajam modele(full time/part time) pentru videochat cu sau fara experienta.Oferim corectitudine si seriozitate.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Video Chat  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles