Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 11 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

VET AMBASADOR NESTLE PURINA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent al facultatii dе medicină veterinara
-Experienţă in vanzari
-Permis dе conducere-categoria B
-Disponibilitate dе a călători

Descrierea jobului

Responsabilitati
Consiliеrea si implеmentаrеa dе actiuni, care sa sе reflecte in crestеrea cifrei de аfaceri a clientilor
Dеzvoltаrea,si consolidarea relatiilor cu clientii
Implementarea produselor si a programelor dedicate in clienti
Consilierea clientilor cu privire la performantele produselor
Oferă feedback din piata către echipa de vanzari si marketing

Beneficii
Mediu de lucru competitiv, profesionist, in cadrul unei companii de prestigiu
Activitate dinamică cu punerea în valoare a potenţialului personal;
Training profesional cu o echipa de specialişti;
Pachet salarial motivant şi bonusuri de performanţă

Compania Essa reprezinta conceptul de management personal al grupului Spar, dezvoltata pentru a putea gestiona, cu maxima eficienta, procesele de recrutare, formare, plasare forta de munca.

Resursa umana reprezinta principala resursa in functionarea corecta a tuturor programelor de tip leasing sau outsourcing servicii.

Investim resurse si timp in identificarea corecta a candidatilor, in dezvoltarea de programe optime de formare a personalului, in dezvoltarea de programe interne de cariera, in acordarea de pachete motivationale de salarizare si beneficii conexe.

Un personal motivat, disponibil, implicat, flexibil, pregatit poate conduce catre o efienta maxima in procesele curente ale partenerilor.

Expirat
VET AMBASADOR NESTLE PURINA  -  ESSA Sales & Distribution

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles