Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 25 Ian 2016

Vanzator / Vanzatoare PETSHOP TIMISOARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

De preferat cu minime cunostiinte in domeniul acvaristicii, hranei de caini si de pisici, de preferat sa fi lucrat deja la un petshop .Daca nu se pot acumula si pe parcurs cunostiintele ( nu este foarte dificil important este sa fie putin interes )

Descrierea jobului

Asteptarile mele:

-Pastrarea curateniei in magazin (10mp)
-Doresc foarte multa atentie fata de clienti
-Seriozitate maxima

Am nevoie de cineva care sa nu depinda de cursuri,scoala sau alte obligatii in principiu programul va fi ceva de genul acesta:
l-v 10-19
s 10-14
d liber

Orele suplimentare se platesc

Punctul de lucru este in P-ta Balcescu Timisoara chiar langa piata de animale.Nu este o firma mare, dar as vrea sa fie una foarte serioasa, de aceea nu doresc persoane superficiale sau neserioase.

Expirat
Vanzator / Vanzatoare PETSHOP TIMISOARA  -  I.I. Constantinescu E. Raul