Vanzator optica medicala si/sau Optometrist

opticon s.r.l. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vanzator in magazin Optica Medicala / Optometrist

Experienta in vanzari, corectitudine, punctualitate, prezenta agreabila, capacitatea si dorinta de a acumula cunostinte specifice domeniului, personalitate potrivita pentru a face vanzare in magazin de optica medicala.

Descrierea jobului

Vanzarea directa catre client a produselor de optica medicala (rame de ochelari, lentile, lentile de contact, ochelari de soare.

Beneficii oferite:
Salariu fix+bonuri valorice+bonusuri de performante.

OPTICON - Centre de Optica Medicala in Cluj-Napoca si orase invecinate. Cel mai elegant punct de …vedere!
Din 1998, când s-a deschis primul centru de optică medicală , preocuparea Opticon a fost grija pentru pacienții, clientii săi, pentru sănătatea ochilor și estetica imbinată cu tehnnică pentru o vedere excelentă și un aspect impecabil al purtătorilor de ochelari. Pentru mai multe detalii, va invitam sa accesati site: https://opticoncluj.ro/
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.