Gratis

Vanzator instalatii sanitare

MANCARO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

CRITERII DE SELECȚIE:

Aceste criterii sunt esențiale pentru angajator în procesul de selecție a candidaților.

Peste 6 luni de experiență în Construcții / Instalații, Personal calificat, Specialiști / Tehnicieni, Vânzări.

Candidatul Ideal:
- Persoana serioasa, cu experinta in domeniu;
- Cu abilitati de relationare cu clientii;
- Persoana responsabila, punctuala și atenta la detalii;
- Cunostinte in folosirea caselor de marcat.

Descrierea jobului

- Receptionarea produselor la intrarea si iesirea din magazin;
- Pregatirea coletelor pentru comenzile online;
- Consilierea clientilor;
- Arаnjаrеа produselor din magazin;
- Inventarierea produselor din magazin.

Ce va oferim:
- salariu atractiv;
- beneficii in functie de performante;
- bonus final de an.

Mancaro este o companie care a luat naștere încă din anul 1998 și s-a impus în domeniul instalațiilor termice, sanitare și electrice, oferind soluții atunci când vine vorba despre panouri solare, centrale și cazane, radiatoare, încălzire în pardoseală, produse de pompare ale apei - hidrofoare sau pompe submersibile, accesorii pentru grădină, elemente de fixare, scule și unelte, feronerie, produse de grădinărit, produse pentru uz casnic, vopseluri și adezivi.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024