Vanzator inghetata - Fashion House Pallady

Freezy Gelato - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1800 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne-ar placea sa ai:
  • O fire optimista si ambitioasa
  • Atentie la detalii – intotdeauna sunt cele care fac diferenta, nu? :)
  • Rabdare – vor fi muuulti copii pofticiosi care ne vor vizita si nu vrem sa ii dezamagim
  • Rezistenta la un volum mare de servire a clientilor - chiar sunt delicioase produsele noastre, asadar sunt intervale orare care pot fi mai aglomerate
  • Un caracter super-organizat
Experienta anterioara intr-o gelaterie este foarte apreciata, dar nu este obligatorie

Vei face parte din echipa noului nostru punct de lucru, situat in Fashion House Pallady (Cernica; km 15 Autostrada Soarelui)

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?
  • Sa cunosti toate produsele noastre (alergenii, aromele etc) si sa le recomanzi pe cele mai potrivite cerintelor primite
  • Sa servesti inghetata
  • Sa acorzi o atentie sporita curateniei si regulilor de igiena
  • Sa fii calm, amabil si mereu prietenos
  • Sa incasezi corect produsele servite
Programul nostru de functionare este de luni pana duminica, iar noi vom avea nevoie de ajutorul tau prin rotatie 2 zile, urmate de 2 zile libere.
Salariul oferit: 1800 lei net / luna

Daca vrei sa facem echipa si sa impartim cat e vara de lunga zambete, fericire si cea mai buna inghetata, d-abia asteptam sa te cunoastem.
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos