Publicat 22 Sep 2020 | Expiră 23 Oct 2020

Vanzator in Brasov

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- deservirea clientilor
- manipularea casei de marcat
- aranjarea si punerea hainelor pe rafturi
- receptionare si gestionarea marfii
Prezinta avantaj:
- spiritul de echipa
- atitudinea pozitiva
cunoasterea modei actuale
experienta in domeniul: vanzari haine

Postul este destinat atat pentru barbati cat si pentru femei.

Descrierea jobului

Daca iti plac hainele, urmaresti moda,si iti place sa te ocupi cu satisfacerea nevoilor clientilor, atunci te invitam sa faci parte dintr-o echipa dinamica, cu:
salariu atractiv si competitiv
bonusuri de haine si diverse premii

Descrierea companiei

Despre noi:
Hada Fashion vine si in Romania, in Ungaria au peste 80 de magazine in Malluri, Cente comerciale, Hipermarceturi etc. si este ce mai mare firme de pe piata hainelor second-hand din Ungaria, avand o experienta de 28 ani. Acuma incepe extinderea si in romania. Pentru mai multe informatii,

Expirat
Vanzator in Brasov  -  sc secondtextiliasam 2010 srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles