de ani Fără Frică...

Publicat 03 Sep 2008 | Reactualizat 02 Oct 2008 | Expiră 04 Oct 2008

Vanzator gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare
Vechime minim 1 an in domeniul vanzarilor
Cunostinte necesare: operare PC, tehnice in domeniul auto.
Persoana agreabila, cu foarte bune abilitati de comunicare.
Seriozitate, responsabilitate, loialitate, atitudine pozitiva, spirit de echipa, atentie distributiva, spirit organizatoric, ordonat, memorie, spirit de observare, initiativa, obiectivitate, receptivitate

Descrierea jobului

Activitati de prezentare a marfii, preluare comenzi, consilierea clientului, intocmirea documentelor de vanzare si garantie si incasarea contravalorii produselor vandute.

Beneficii:
Pachet salarial stimulativ.

Firma de distributie produse din domeniu tehnic, cu puncte de lucru in Timis si Caras-Severin.

Expirat
Vanzator gestionar  -  Athena Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles