VANZATOR CONSULTANT IN MAGAZIN BEREZKA

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Nu este un simplu job de vanzator! Este un job interactiv in cadrul unei echipe proactive, implicata in concursuri care aduc beneficii financiare motivante.

- Cunoasterea limbii ruse este un avantaj dar nu obligatoriu
- Experienta in relatia cu publicul
- Lucrul cu casa de marcat
- Cunostinte in domeniul alimentar
- Calitati de comunicare foarte bune
- Lucrul in echipa

Descrierea jobului

- Servirea clientilor in magazin
- Informarea clientilor asupra produselor
- Asezarea produselor pe raft, urmarirea datei de expirare a produselor si a etichetelor
- Mentinerea produselor in magazin conform cerintelor sanitare

Berezka-este un lant de magazine cu produse traditionale pe scara internationala care prezinta servicii profesionale, o gama larga de produse traditionale din fostele tari CSI.
Firma are 80 de magazine in toate orasele mari din Bulgaria, acum si in Romania 13 magazine.
Politica firmei este orientata catre angajatii sai, a dezvoltarii lor profesionale si nu in ultimul rand multumirea lor.

Reteaua de magazine este in continua dezvoltare si de aceea cauta candidati pentru postul de vanzator-consultant.
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 19 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos