Vanzator(are) cofetarie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2600 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul tău
  • Să fii amabil/ă și orientat/ă către client, îndrumarea și cosilierea clienților este esențială;
  • Să îți placă să lucrezi în echipă,
  • Să dai dovadă de implicare, profesinalism și seriozitate;
  • Experiența în domeniul retail minim 3 luni;
  • Să fii punctual/ă și organizat/ă;
  • Să ai minim studii liceale finalizate.

Descrierea jobului

Rolul tău
  • Te vei asigura că prăjiturile/ torturile sunt mereu aspectuoase;
  • Te vei asigura că întreaga cofetărie este curată și igienizată, iar vitrina este prezentată frumos;
  • Vei gestiona corespunzător activitatea de la casa de marcat și închiderea de seară;
  • Vei realiza activitatea de inventar a cofetăriei;
  • Vei ține evidența comenzilor care vin și pleacă din cofetărie;
  • Vei oferi suport clienților din cofetărie;
  • Vei realiza și finaliza cu brio toate sarcinile unei zile (vanzare, alimentare vitrină, prezentare produse, registru de casa și gestiune);
  • Vei identifica corect fiecare solicitare a clienților iar relaționarea cu ei să fie profesională.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins între 2600 - 3000 RON;

Descrierea companiei

Povestea nostră

Ce înseamnă Mai Mult Decât Un Dulce?

Înseamnă dorința de a crea amintiri frumoase alături de prietenii și familia ta. Înseamnă dragostea pe care o punem în fiecare desert pe care îl pregătim în laboratorul nostru dulce. Înseamnă voia bună cu care ne întâmpinăm clienții în fiecare zi.

Vei ramane incantat de gustul și delicatețea produselor noastre, acestea fiind preparate în laboratorul AnaState din Ploiești, din cele mai bune ingrediente. În Cofetariile Mai Mult Decât Un Dulce găsești o gama variată de prajituri, produse de patiserie, torturi aniversare, torturi nunta și torturi botez.

Inovatie continua si produse noi
Prajituri si torturi cu gust desavarsit
Ingrediente de calitate
Personal si locatii primitoare.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos