Publicat 20 Oct 2006 | Reactualizat 05 Nov 2006 | Expiră 20 Nov 2006

VANZATOARE MALL PLAZA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Lucrator comercial fete
seriozitate, dorinta de afirmare
aspect fizic placut
NU studente care parasesc postul in vacantele scolare si in sesiune, sau cand au mai mult de invatat
sociabilitate, comunicativitate
spirit de echipa, entuziasm

Descrierea jobului

Magazin imbracaminte si accesorii la Plaza Romania, angajam vanzatoare, program 42 ore pe saptamana.
Personalul trebuie sa serveasca clientii, sa ii ajute sa gaseasca produsele pe care le doresc,
sa poata face sugestii clientilor, sa vanda,
sa pastreze magazinul in perfecta stare de curatenie si mercantizare,
sa intocmeasca documentele interne, sa participe la inventar.

Conditii deosebite, carte de munca, posibilitati promovare. 550ron plus comision din vanzari, total peste 700.
Rugam NU APLICATI daca sunteti STUDENTE. Acestea parasesc postul in vacantele scolare si in sesiune, sau cand au mai mult de invatat.
Intreviu la magazin, programari la tel 0722.888.989
sau CV la office@fshop1.ro sau fax 021.231.74.20

General distributor in Romania, Formula 1 Official Team Products

Expirat
VANZATOARE MALL PLAZA  -  F1 Pro Partner Engineering

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles