Vanzatoare magazin Caramel Vivo

SC BEN FATTO SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 500 - 700 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Persoana ideala are diploma de bacalaureat, experienta in vanzari, este punctuala si constiincioasa.
  • Lipsa experientei o poti compensa prin entuziasm si dorinta de invatare.
  • Excelente abilitati servire a clientilor, vanzare si negociere;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Atentie distributiva, simt pentru detalii;
  • Amabil, atitudine pozitiva si proactiva;
  • Initiativa de a completa sarcini si a rezolva probleme;
  • Disponibilitate pentru un program flexibil;

Descrierea jobului

  • Intampina clientii in mod corespunzator.
  • Relationeaza cu clientii si identifica metoda potrivita de prezentare a produselor;
  • Promoveaza si vinde corespunzator produsele brandulu si ofera intr-un mod profesionist toate informatiile necesare;
  • Identifica ocaziile de a vinde si produse complementare;
  • Asigura aprovizionarea magazinului cu marfa;
  • Mentine un mediu de lucru curat;
  • Respecta regulile de visual impuse de merchandiser.

SC BEN FATTO SRL Caramel este un brand romanesc de haine si accesorii dedicate exclusiv femeilor infiintat in anul 2001. Compania are o echipa de creatie si de productie cu care colaboreaza pentru a crea colectii armonioase si frumoase in fiecare sezon, prezentate in magazinele proprii, pe site dar si colaboratorilor din tara.

Publicat 7 oct. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos