Publicat 14 Feb 2020 | Expiră 16 Mar 2020

Vanzatoare magazin bijuterii aur si argint

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios, punctual, corect si responsabil;
Sa detina bune abilități de comunicare cu clientii și organizare;
Sa fie o persoana dinamică, placută, cu inițiativă si atitudine pozitiva;
Sa fie flexibil si sa ofere suport in relatiile cu colegii cu care interactioneaza direct, dar si indirect, astfel incat sa fie asigurat un flux coerent al activitatii;

Descrierea jobului

Se implica activ in procesul de vanzare a produselor comercializate in magazin.
Trateaza clientii cu promptitudine, serviabilitate si respect, pentru a pastra o conduita civilizata, chiar si in conditiile unor clienti considerati dificili.
Utilizeaza echipamentele din magazin: calculator, casa de marcat, POS, imprimanta etc.
Raspunde de corectitudinea intocmirii tuturor actelor financiar-contabile din magazin: registru de casa, NIR, monetar, depunere numerar banca, etc.
Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazin.
Intocmeste necesare de marfa in functie de necesitatile magazinului.
Receptioneaza marfa, o expune la raft si verifica preturile de vanzare.
Mentine ordinea si curatenia in magazin.
Se preocupa permanent de lucrul in echipa si incurajeaza acest lucru pentru atingerea obiectivului magazinului, maximizand vanzarile si profitul.
Pentru persoanele fara experienta in domeniu se asigura instruire la locul de munca.
Salariu net 2300 plus bonuri de masa, comisioane din vanzari, tichete de masa, decontare transport
Mediu de lucru placut si dinamic.

Societatea Rubin 2000 Import-Export SRL este o societate romaneasca cu capital integral privat, infiintata la sfarsitul anului 2000. In prezent, compania Rubin 2000 detine 6 magazine in Bucuresti si doreste sa se extinda in urmatoarea perioada. Activitatea principala este vanzarea cu amanuntul de bijuterii din aur si argint, ceasuri, diamante, ambalaje pentru bijuterii si cercei medicinali Studex. Magazinele noastre isi desfasoara activitatea sub brandul PAM BIJUTERII.

Expirat
Vanzatoare magazin bijuterii aur si argint  -  Rubin 2000 Import-Export SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles