Publicat 09 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Nov 2019

VANZATOARE MAGAZIN ALIMENTAR-1800 lei net +tichete de masa

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VANZATOARE CU EXPERIENTA IN VANZAREA PRODUSELOR ALIMENTARE, CUNOSTINTE CASE DE MARCAT

Descrierea jobului

VANZAREA PRODUSELOR ALIMENTARE, FELIATOR, INREGISTRARE DOCUMENTE DE INTRARE SI IESIRE DIN GESTIUNE, OPERARE PE CASE DE MARCAT

Punct de lucru: Ploiesti

Beneficii:
-Salariu-1800 lei net;
-Tichete de masa ( in valoare de 300 lei)

Descrierea companiei

FABRICA DE MEZELURI CU MAGAZINE PROPRII SPECIALIZATE

Expirat
VANZATOARE MAGAZIN ALIMENTAR-1800 lei net +tichete de masa  -  SC GOPA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles