de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Vanzatoare cofetarie -catering

7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

deschisa in relatie cu clientii
respectuoasa
serioasa, de cuvant
dornica sa faca treaba si sa castige bine

Descrierea jobului

pregateste marfa, vinde marfa
face inventare, necesarul in vederea comenzilor
face curatenie la locul de munca
lucreaza cu casa de marcat, incaseaza
responsabila cu organizarea si functionarea locului de munca
beneficiile se discuta la interviu dar va asiguram ca merita
interviurile numai direct, dupa programare la telefon

Descrierea companiei

avem locatii in ploiesti, voluntari si baneasa
vindem prajituri, cozonaci si meniuri catering cu gratar
programul de lucru este 9.30/20.30 la prajituri si 9.30/18.30 la catering
locatiile sunt in parcarile magazinelor Metro din Ploiesti, Voluntari, Baneasa
se lucreaza in ture, tura fiind o zi de lucru, se lucreaza si sambata si duminica prin rotatie
sunt echipe de cate doi oameni

Expirat
Vanzatoare cofetarie -catering  -  SC GRAM TRADITIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles