Publicat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Mar 2019

Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXPLORE GAMING PUB are nevoie de o persoana vesela, optimista, politicoasa, comunicativa si ordonata care sa aibe minime cunostinte in calculatoare.
Sa cunoasca bine limba romana ( scris, vorbit)
Sa stie lucra cu microsoft excel si power point!

Descrierea jobului

Intampinarea si servirea clientilor
Indrumarea lor catre computer sau playstation
Stergerea biroului, mouseului si a tastaturii sau a mesei si controllerelor dupa plecarea clientilor
Mentinerea curateniei in bar si in sala calculatoarelor/playstation-urilor
Oferirea informatiilor clientilor care suna pe mobilul localului
Comunicarea cu clientii pe pagina de facebook

EXPLORE GAMING PUB este un loc dedicat gamingului. Ne dorim ca pe viitor sa devina unul dintre cele mai bune si renumite localuri dedicate gamingului din Estul Europei. Pentru asta avem nevoie de oameni capabili, de incredere si implicati.

Expirat
Vanzari  -  TASTASIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles