Gratis

Vanzari directe catre Petshop Bucuresti

OPTICARE PETS S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca esti nemultumit de starea actuala a lucrurilor de la MUNCA ta inseamna ca a venit momentul sa faci schimbarea! Noi cautam sa dezvoltam afacerea si pentru aceasta suntem pregatiti sa oferim conditii mai bune decat cele actuale pe care le ai.
Salariu de minim 5500 ron si un castig decent pentru BUCURESTI (bineinteles +telefon +soft +support etc.). Zonele de activitate Bucuresti si imprejurimi.
- Obligatoriu experienta in comercializarea produselor din PET SHOP-uri si farmacii veterinare

Descrierea jobului

-Prezentarea si vanzarea produselor firmei;
- Promovarea imaginii firmei si a produselor comercializate;
- Preluarea comenzilor primite de la client;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti, atragerea de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii precum si negocierea conditiilor comerciale;
- Determinarea cerintelor clientilor, convingerea clientilor sa achizitioneze o gama mai larga de produse;
- Intocmirea si actualizarea fisei clientului;
- Acordarea de consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate;
- Monitorizarea platilor facute de clienti;
- Raportarea activitatii conform normelor interne ale companiei.

Cerinte
- Aptitudini foarte bune de comunicare, persoana persuasiva, dinamica;
- Abilitati de negociere;
- Organizare, nivel ridicat de atentie, spirit de initiativa si de echipa;
- transport propriu cu decontare combustibili si amortizare sau transport din firma;

Cu cei de peste zece ani de experiență în lucrul cu produse pentru animale de companie (caini si pisici) și altele, managementul Opticare Pets SRL, precum și specialiști veterinari și nutriționali din personalul companiei sale, au determinat principalele directii ale activității companiei in PET market.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024