Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

VÂNZĂTOR - STAȚIE CARBURANT loc. Iași, Jud. Iași

100 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii: Medii (liceu, scoala profesionala) de preferinta tehnice, comerciale, economice;
Cunostiinte PC: Cunostiinte minime Excel, Word;
Experienta: Minim 3 luni in domeniul comercial, tehnic, economic de preferinta in sectorul distribuitiei produselor petroliere;

Descrierea jobului

Cerinte:
Studii medii;
Abilitati de comunicare;
Disponibilitatea de a lucra in ture;
Seriozitate, corectitudine si implicare.

Având 309 stații de distribuție carburanți, peste 3000 de angajați și peste 300 de parteneri și colaboratori, LUKOIL România este unul dintre cei mai jucatori de pe piață de Oil&Gas din Romania.

Expirat
VÂNZĂTOR - STAȚIE CARBURANT loc. Iași, Jud. Iași  -  LUKOIL ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles