Publicat 23 Ian 2006 | Expiră 23 Feb 2006

Urgent plecari cu contract de munca in Israel, Italia

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

muncitor calificat, cu experienta in constructii

Descrierea jobului

Locurile de munca oferite sunt pentru tarile Israel, Italia, cu contract de munca, cu un salariu de 4$/ ora net. Se asigura cazare, asigurare medicala, transportul la locul de munca si retur. Contractul se face pe minim 1 an, cu drept de prelungire pana la 5 ani. Informatiile cu privire la intocmirea dosarului sunt oferite la sediul firmei (Bd Ion Mihalache, nr 42-52, bl 35, sc E, ap 155, sect 1 Bucuresti).

Firma de plasare a fortei de munca in strainatate, cu experienta in domeniu de 10 ani, plecari sigure, contracte avantajoase.
Relatii la tel: 021/3196519; 0744993853; 0788642509; 0746118564

Expirat

Urgent plecari cu contract de munca in Israel, Italia  -  S. C. Europa Total Enterprise S. R. L.