Publicat 19 Iul 2006 | Expiră 19 Aug 2006

URGENT!!! PERSONAL PT 2 NAVE TRANSPORT IN UAE , INGINER, SUB INGINER , PETROCHIMIST, MARINAR BREVETAT, SEF ECHIPA., ETC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Selectionam personal pentru urmatoarele posturi pe nave de transport de produse petroliere si materiale constructii in UAE:
-Comandant
-Ofiter
-Subofiter
-Inginer sef
-Sef echipa,
-Subinginer
-Petrochimist
-Bucatar
-Marinar brevetat.

Varsta maxima 55 ani, experienta minim 2 ani pe nave de pasageri sau transport.
Cunostinte tehnica de supravietuire, prim ajutor, prevenirea si stingerea incendiilor.
Cursuri IMO
Clinic sanatos.
Va rugam sa notati toate cursurile si diplomele pe care le detineti.

Descrierea jobului

Contract munca minim 1 an pe nava transport in UAE,
Concediu o luna la fiecare 6 luni
Salariu avantajos.
Transport asigurat.
Plecare urgenta.

Compania activeaza in domeniul constructiilor navale si al industriei petroliere (productie si transport pe mare de materiale de constructii si produse petroliere)

Va rugam sa aplicati CV in engleza cu fotografie corp intreg pe email
jobs@eurolife-consulting.ro sau direct la acest job pe site.
Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu.Selectia finala se face numai pe baza de interviu direct.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0726791972
0722925341 ;
Tel/ Fax: 0213452307
sau email : jobs@eurolife-consulting.ro

Expirat

URGENT!!! PERSONAL PT 2 NAVE TRANSPORT IN UAE , INGINER, SUB INGINER , PETROCHIMIST, MARINAR BREVETAT, SEF ECHIPA., ETC  -  Eurolife Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles