Publicat 11 Ian 2017 | Reactualizat 11 Feb 2017 | Expiră 12 Feb 2017

URGENT Manipulanti si Stivuitoristi - Cluj & Arad & Bucuresti

CONFIDENTIAL
8 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Personal calificat/ necalificat
Atestat ISCIR - pentru stivuitoristi
Experienta in depozit logistic - preferabil

Descrierea jobului

Companie internationala de logistica cauta personal calificat si necalificat pentru pozitiile de Manipulant Marfa si Stivuitorist pentru depozitele de logistica din Arad, Cluj si Bucuresti-Chiajna (langa Carrefour Militari).

Beneficii:
- pachet salarial motivant + bonuri de masa
- salariu manipulanti - salariu net + bonuri de masa + bonusuri de performanta lunare
- salariu stivuitoristi - salariu net + bonuri de masa + bonusuri de performanta lunare
- echipament de lucru
- transport asigurat - in functie de nevoi

Program 8 ore/zi, in schimburi L-V.
Contact: 0725 16 19 69

Expirat
URGENT Manipulanti si Stivuitoristi - Cluj & Arad & Bucuresti  -  CONFIDENTIAL