Publicat 26 Apr 2017 | Reactualizat 27 Mai 2017 | Expiră 28 Mai 2017

UK: Ospatari/Barmani/Cameriste/Bucatari/Receptioneri/Ajutor

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai experienta in domeniul ospitalier sau pur si simplu te pasioneaza si doresti sa-ti incerci sansa in acest domeniu?

Suntem in cautare de persoane dinamice, comunicative, cu o atitudine prietenoasa si profesionala si capacitatea de a se adapata usor la diferite medii pentru a se alatura unor echipe fantastice din Marea Britanie

Fronterra Recruitment selecteaza si plaseaza pe tot parcusul anului personal hotelier pentru companii de renume in Marea Britanie (Anglia, Scotia si Tara Galilor) detinand hoteluri, resturante, statiuni, pub-uri, etc.

Cautam persoane pentru urmatoarele pozitii:
Supervisori Restaurant/ Manageri Restaurant (F&B)
Bucatari (Head Chef/Sous Chef/Jr. Sous Chef/Chef de Partie/Commis Chef, etc)
Cofetari / Patiseri
Ajutori de bucatar
Spalatori de vase
Ospatari
Barmani
Cameriste
Receptionisti

Descrierea jobului

Beneficii:
Contract de munca legal FULL-TIME (40 de ore / saptamana + ore suplimentare disponibile)
Pachet salarial atractiv
Cazarea este asigurata contra cost si include utilitatile, gaze, apa, caldura, curent
Masa: Este oferita in functie de politica fiecarui angajator
Asigurare medicala si sociala
Ajutor in a obtine actele necesare (NiNo) si cu deschiderea unui cont bancar
Concediu annual 28 de zile pe an
Posibilitati de avansare nenumarate
Sansa de a-ti imbunatati nivelul limbii engleze si de a dezvolta o cariera in domeniul ospitalier in UK
Te poti bucura de un mediu de lucru modern, placut și dinamic, in timp ce noi ne asiguram de seriozitatea si siguranta locului tau de munca
Fronterra Recruitment va ofera sprijin pe tot parcursul plasarii, cat si asistenta noastra ulterior.

Cerinte:
Limba engleza vorbita la un nivel mediu spre avansat
Abilitati de planificare, organizare si control a activitatii
Aptitudini de a urmari sarcini si obiective multiple
Usurinta in comunicare
Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate
Atentie la detalii si atentie concentrata
Puncualitate
Disponibilitate pentru lucru in ture
Organizare si multi-tasking
Agentia Fronterra Recruitment nu percepe commision sau orice fel de taxa!

Asteptam cu interes CV-urile dvs.!

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency, with British & Romanian capital. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach. We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee. For more information, please visit our website www.fronterra.co.uk
Or visit us on facebook:
www.facebook.com/pages/Fronterra-Recruitment/

Expirat

UK: Ospatari/Barmani/Cameriste/Bucatari/Receptioneri/Ajutor  -  FRONTERRA RECRUITMENT LTD