de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 28 Mar 2019

Ucenic Service Electrica Auto - Electrician Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AutoGadget Service Center Bucuresti angajeaza ucenici pentru formarea profesionala la locul de munca in meseria de electrician auto.

Cautam o persoana cu studii medii/superioare pasionata de masini, cu sau fara experienta in domeniul electrica/service auto.

Practic, candidatul va fi scolarizat in service-ul nostru pe partea de electrica auto si va dobandi cunostiinte de electrica auto incepand de la servicii de diagnoza computerizata si interpretare de coduri eroare pana la servicii complexe de montaj navigatii auto, instalari alarme, reparatii circuite electonice si calculatoare auto, etc....de aceea foarte important in acest job il reprezinta pasiunea candidatului pentru autoturisme si dorinta de a invata ceva nou.

Dorim o persoana serioasa si deschisa catre client care sa aiba cunostinte de baza in domeniul auto si sa fie capabil sa rezolve task-urile la timp.

Atentie: pentru perioada de formare salariu oferit este cel minim pe economie cu posibilitati de crestere substantiala in functie de aptitudinile candidatului.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- pastrarea curateniei in cadrul atelierului
- pastrarea si depozitarea corespunzatoare a uneltelor de lucru;
- efectuarea de reparatii pe partea de electrica auto sub indrumarea si supravegherea sefului de service;

Beneficiile job-ului:
- salariu motivant + bonus in functie de realizari;
- oportunitati de dezvoltare personala si profesioanala;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- loc de munca intr-o companie in continua dezvoltare;
- training profesional pentru dobandirea cunostintelor in domeniul electric auto, scolarizari pentru instalarea alarmelor auto;
- training profesional pentru dobandirea meseriei de aplicator folie auto

AutoGadget.ro este unul dintre cele mai cunoscute nume in domeniul navigatiilor multimedia auto in Romania

Expirat
Ucenic Service Electrica Auto - Electrician Auto  -  MILLENNIUM PLUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles