Uber/ Bolt /Free now

Evodot S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Conditiile de colaborare sunt:
-Carte de Identitate ;
-Permis de conducere cat B ( minim 2 ani vechime)
-Varsta minima 21 ani;
-Medicina muncii;
-Cazier judiciar ( de la orice sectie de politie gratuit pe loc )
-Atestat transport persoane alternativ
-Contract de munca la alegere - 2, 4, 6 sau 8 ore

Conditii pentru masina ta:
- masina nu mai veche de 14 ani cu AC;
- obligatoriu 4 sau 5 usi, maxim 5 locuri;
- Asigurare RCA valabila;
- cazier auto (curat)
- ITP facut la 6 luni;
- RCA valabil;
- asigurare de bunuri si personae;

Descrierea jobului

Contract de munca la alegere - 2, 4, 6 sau 8 ore.
Program felxibil si venituri in functie perioada de lucru.

Grila de comisionare este următoarea:
-pentru venituri intre 0-999 lei/saptamana, comisionul este de 10%
-pentru venituri intre 1000- 1499 lei/saptamana, comisionul de 9%
-pentru venituri peste 1500 de lei/saptamana, comisionul este de 8%

Evodot este firma autorizata ARR pentru transport persoane in regim de inchiriere.
Se ofera suport pentru obtinerea tuturor documentelor precum si asistenta pe toata perioada intregii colaborari.
Oferim intelegere, raspunsuri, informatii reale si ajutor la fiecare pas.
Publicat 18 Nov. 2022 Expiră 18 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.