Gratis

Travel Agent

Interra Travel
3 poziții

Candidatul Ideal

Marim echipa Interra in mai multe departamente, functie de abilitatile fiecarui candidat:

Travel agent operational-productie excursii
* Operational sau productie la pachetele turistice produse de Interra Tour Operator.
► Circuite, Sejururi, Craciun, Revelion, etc.

Travel agent vanzare excursii
* Rezervare, vanzare excursii produse de Interra Tour Operator.

Agent Ticketing
► Ticketing in sistemul Amadeus.

Descrierea jobului

* Intr-o echipa de profesionisti.
* Cu respect si ajutor reciproc, colaborare buna intre departamente.
* Implicarea si Initiativa sunt apreciate, greselile se repara in echipa.
* Scolarizare, cursuri gratuite pentru cresterea in valoare.
* Deplasari externe, info trip-uri gratuite, sustinute de catre Interra.
* Crestem, evoluam, facem proiecte noi.
* Salariu bun, taxe corecte, achitate integral si la timp.
* Nu lucram in weekend.
* Respectam concediul si zilele nelucratoare.
* Avem intelegere in cazul unor probleme personale.

Descrierea companiei

Tour Operatorul pe care te poti baza.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024