Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 23 Mai 2017

Travel Agent - 2700 RON

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai minim 6 luni experienta intr-o agentie de turism? Esti dornic sa iti dezvolti calitatile in domeniul turismului? Atunci primul pas in a colabora, a fost facut!
De asemenea mai sunt necesare si:
• Cunostinte operare in sistemele de rezervari si ticketing;
• Abilitati de vanzari si negociere;
• Limba Engleza - obligatoriu;
• Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
• Mod de gandire orientat spre turist;
• Abilitati de comunicare (argumentare concisa şi logica, persuasivitate);
• Aptitudini pentru lucrul in echipa.

Descrierea jobului

Activitatea desfasurata in cadrul agentiei noastre si consta in preluarea cererilor direct de la turisti sau din mediul online si procesarea rezervărilor din faza inițiala și până la consumarea serviciilor.

Posturile sunt disponibile pentru locatia din Mall Promenada!Salariul oferit pentru acest post este de minim 2700 lei si creste direct proportional cu vanzarile agentiei.
Program de lucru: ture de 8 ore/zi, 2 zile libere/saptamana.

De asemenea exista 1 post disponibil si pentru sediul din Calea Mosilor, program 8 ore pe zi de luni pana vineri intre 09:00 si 18:00.

Agentia de turism TravelUS ofera consultanta turistica in vederea alegerii vacantei potrivite, indreptandu-se catre asigurarea unei calitati a serviciilor din punct de vedere al eficientei, pretului si standardelor profesionale, precum si catre dezvoltarea unor relatii de durata, bazate pe incredere si fidelizare.

Expirat
Travel Agent - 2700 RON  -  TRAVEL US CLUB SRL