Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Transport planner

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal :

Studii medii sau superioare

Experienta anterioara minim 3 ani

Cunostinte pachet Officeutlook

Cunostinte bune de geografia Romaniei

Dinamism, reactii prompte , orientare spre rezultate

Abilitati analitice – gasirea solutiilor optime

Perseverent , organizat si capabil sa stabileasca prioritati

Abilitati de comunicare scrisa si orala , gandire logica , proactiva si cu initiativa

Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil (in 2 schimburi)

Descrierea jobului

Descriere job:

Planifica , organizeaza si controleaza activitatile legate de transportul rutier , astfel incat sa se asigure de livrarea marfurilor si respectarea indicatorilor de performanta

Actualizeaza informatiile in sistemele operationale

Pastreaza o continua legatura cu sefii de coloana pentru optimizarea si monitorizarea continua a ansamblurilor auto

Descrierea companiei

Full truck loads (FTL)

Mega Trailer Operation (Domestic si EU Transport) Non / Palletized (LTL) (Domestic si EU Transport) Temperatura Controlata & Temperatura Ambientala (Domestic si EU Transport) Supply Chain Services, Transport si Logistica, Delivery Services, General Cargo, Food/Feed FMCG

Website

Industry Logistics and Supply Chain

Expirat
Transport planner  -  Step One Spedition